Го запали инстаграм: Карлеуша едвај ги собра џиновските гради во костимот за капење

Балканската музичка пејачка Јелена Калреуша заедно со својот сопруг Душко Тошиќ и двете ќерки овие денови се на одмор на Малдивите.

Фановите гледаа во нејзините џиновски гради и минијатурно бикини кое и да сакаше пејачката не можеше да го сокрие.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Paradise ?

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) onOct 10, 2018 at 1:02am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари