Ги покажала гакичките! Карлеуша за дочек во несекојдневно издание, сите гледале во нејзиното никогаш поголемо деколте (фото)

Пеачката Јелена Карлеуша настапила во белгратскиот "Метропол", а на новогодишниот настап се појавила во необична креација, која ги нагласила нејзините атрибути.

Карлеуша ги пеела своите нумери, но и песни од свои колеги, на главата ставила специјале детал, во свој стил.

Во текот на ноќта членката на жирито на "Ѕвездите на Гранд" ги покажала гакичките во повеќе наврати, а паралелно погледи биле вперени и во нејзиното дголемо деколте.

Поврзани

Најнови вести

Коментари