Фановите подзинаа - пејачката облече претесно бикини, а градите едвај ги собра во него (ФОТО)

Пејачката Гога Секулиќ со својот свршеник овие денови ужива далеку од очите на јавноста.

Парот се упати на Кипар од каде пејачката веднаш ги почести фановите со неколку провокативни фотографии.

Пејачката е позната по своите облини и големи гради, па несомнено и сега истите се најдоа во преден план стегнати во секси бикини ...

 

 

G Day ✌️?? #ayianapa #grecianbay

A post shared by Goga Sekulic (@sekulicgoga) onJun 3, 2018 at 3:54am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари