Еве како изгледа Анастасија Ражнатовиќ без грам шминка (ВИДЕО)

Анастасија Ражнатовиќ која важи за пример на многу млади девојки покажа како изгледа кога не е совршено скоцкана.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) onNov 28, 2018 at 2:34pm PST

Таа често објавува фотографии на кои е гламурозно облечена и целосно нашминкана но овој пат пејачката објави видео каде што е облечена во пижами и без грам шминка.

„Стајлинг за по дома“, напиша Анастасија на инстаграм.

Поврзани

Најнови вести

Коментари