Дарко Лазиќ ја видел неа кога се разбудил од кома и почнал да плаче - средбата емотивна

По шест дена борба за живот и тешка агонија, пејачот на Гранд, Дарко Лазиќ се разбуди од кома и прво ја здогледа поранешната сопруга Ана со која се законски разведени, а средбата била емотивна.

- Кога се разбуди од кома ја виде прво неа, беше емотивно и потресно. Не можеше да зборува, очите му беа полни солзи, па и таа се расплака, вели извор за српскиот Курир.

Дарко и Ана имаат четиригодишна ќеркичка.

Поврзани

Најнови вести

Коментари