Бизарна снимка од Миа Калифа: "Некои од Вас се ужасни"

Поранешната порно глумица Миа Калифа не ги заборава своите фанови на Инстаграм така што речиси секој ден ги почестува со нова фотографија.

Синоќа снимила видео за да прослави 11 милиони следбеници на Инстаграм.

"11 милиони пријатели! Ви благодарам на сите! Го сакам секој од Вас и тоа е комплетна лага, бидејќи некои од вас се најлошите примери на човечкиот вид во свемирот. Но, еве снимка која комплетно ја опишува мојата моментална состојба, а снимена е кога бев во Копенхаген со мојата љубов!", напиша Миа под снимката на која пее и танцува во бањарка.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари