Беше најсекси бугарска пејачка, а потоа се здебели до непрепознатливост: Поради ова се крие од јавноста (ФОТО)

Некогаш една од најзгодните и најсексапилните бугарски пејачки Десислава од неодамна избегнува да се појавува на јавни места.

Причината за тоа се дебелината и прекумерните килограми кои пејачката ги стекнала за време на нејзината бременост со својот втор син и сега никако не може да ги намали, па Десислава едноставно не личи на себе.

-Наместо да ја третираат како 39-годишна жена со бавен метаболизам, луѓето се мајтапат со неа, на шега пишуваат бугарските медиуми.

Затоа таа не оди никаде, само седи дома и го гледа своето бебе.

Поврзани

Најнови вести

Коментари