Бекам објави непристојна фотографија со ќерката

Фудбалерот Дејвид Бекам на „Инстаграм" објави фотографија со негвата ќерка Харпер, а јавноста веднаш бурно реагираше. На фотографијата Бекам ја бакнува седумгодишна ќерка во уста.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Christmas is coming 🎅🏼 Let’s go skate ♥️

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) onNov 26, 2018 at 1:35pm PST

Поврзани

Најнови вести

Коментари