Боби Марјановиќ објаснува српски клетви и пцовки во Рингер шоу, водителот се онесвести од смеење (ВИДЕО)

Бобан Марјановиќ, со потези ги воодушевува Американците. Овој српски кошаркар на Лос Анџелес Клиперс со висина од 221 сантиметри, ги собра симпатиите на публиката откако се приклучи на НБА во 2015 година, а неговото гостивање во Рингер, го изнасмеа водителот до солзи.

Американците се запознаа со српските клетви, и како реагираше коментаторот на преводот, погледнете видео.

Поврзани

Најнови вести

Коментари