Полициско комбе пропадна во дупка во Аеродром (ФОТО)

Фотографија од полициско комбе заглавено во дупките полни со вода по улиците низ Аеродром, објави Фејсбук групата „Аеродром во моето срце".

-Почнаа и полициските возила да пропаѓаат во дупките низ #Аеродром!, пишува на групата.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари