ГО ДОПРЕВМЕ ДНОТО: Човек се самозадоволува во преполн автобус на ЈСП, а никој не реагира (ВИДЕО)

На интернет се појави видео кое е несекојдневно за македонските автобуси. Имено на видеото се гледа како мањак се самозадоволува во преполн автобус на Јавното сообраќајно претпријатие Скопје. Дефинитивно ова е нешто најодвратното, а уште по одвратно е тоа што никој не реагира на овој манијак. Нашата свест го допре дното . . .

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари