Вељко Ражнатовиќ едвај чека да стане татко. Неговата сопруга Богдана е бремена и на свет ќе донесе момченце кое ќе го носи името Жељко, како и покојниот татко на Вељко. 

Идниот татко на Инстаграм објави фотка од ехо, па под неа остави хит коментар. 

„Ку*ле на тато“, напиша синот на фолк пејачката Цеца.

Најчитани вести