Сексуалната афера со пејачка Јелена Карлеша и фудбалерот Огнен Вранш не престанува да ја бранува јавноста, а една фотографија што тој ја објавил сигурно ќе изненади сите.
Имено, на сликата гледаме Јелена Карлеша во сосема различно издание од она кое таа го претставува јавно на своите фотошоп фотографии преку социјални мрежи.


За Огнен Вранш таа се сликала без шминка, на фотографијата сопругата на фудбалерот Душко Тошиќ е далеку од гламурот под шминка каква што ја гледаме јавно.


За потстување, за љубовта на Јелена Карлеше и Огнен Вранш јавноста дозна пред нешто повеќе од еден месец откако тој објави фотографии, смс преписки и видеа од нивниот однос. Карлеуша тврдеше дека станува збор за монтажа, додека нивните преписки, како и експлицитни сексуални фотографии докажуваа сосема спротивно.

Јелена Карлеуша после отварањето на аферата му се закануваше на Врањеш и се обиде да се скрие зад објавите дека е таа мајка на две деца и дека некој сака да и го уништи бракот.

1

Најчитани вести