Во Полициската станица Ѓорче Петров, изутринава во 1.20 часот, 50-годишна жена од Скопје пријавила дека нејзиниот 54-годишен сопруг, кој бил под дејство на алкохол, физички ја нападнал неа, нејзината ќерка, нејзиното момче и синот. Се работи на расчистување на случајот.

извор: Makfax

1

Најчитани вести