Вељко Ражнатовиќ е во брак со Богдана веќе седум дена и веднаш започна да се шегува на темата брачен живот.

Вељко и Богдана уживаат во првите денови од бракот, а најновата објава на младиот боксер предизвика лавина комични реакции по социјалните медиуми.

„Мене туѓи жени не ме интересираат, јас и од мојата на**ав“ напиша Вељко во објавата на Инстаграм, а потоа додаде коментар:

„Можеби ова треба и како профилна слика да го ставам“

 

Најчитани вести