Јелена Карлеуша овој пат сурово удри по хејтерите, без влакна на јазик.

Јелена моментално ужива со сопругот Душко Тошиќ и ќерките во Дубаи. Иако од скандалот поради се*с скандалот помина еден месец, некои медиуми пренесуваат уште една преписка на Јелена и фудбалерот Врањеш, каде што веднаш следела нејзина реакција

Јелена на својот Инстаграм ја искоментирала ситуацијата без влакна на јазик, како и секогаш, а коментарот го објавила на Инстаграм

- Кога гом*а ќе се уротат и со заеднички сили удрат на една единствена жена... Точно покажуваат колку е таа опасна ѕверка – напишала Јелена.

На што конкретно се однесува овој коментар, не нагласила, но со обзир на тоа дека вчера во јавноста пуштени се нови преписки, најверојатно се работи за тоа, иако ваквиот коментар многумина би го забележале као неумесен и вулгарен, кој може да повторно да предизвика бура, која сега најмалу и е потребна.

1

Најчитани вести