На социјалната мрежа твитер се појави експлицитно видео на кое Ана Кораќ игра гола и приредува стриптиз.

Риалити ѕвездата која во моментот е во врска со Давид Драгојевиќ во својот стан со уште една девојка која се смее додека ја снима.

На видеото се гледа како Ана Краќ која носи машки шорцеви ги соблекува додека танцува. Градите и се постојано голи а на себе носи само танга. Во продолжение погледнете го видеото...

 

 

1

Најчитани вести