Loading..

Во Зрењанин утринава се случила несекојдневна сообраќајна несреќа меѓу два автомобили, после која возачот на едното возило изгубил контрола и влетал во автомобилот во блиското кафуле.

Во несреќата повредени се три лица. 

Најчитани вести