Скандалот кој настанал кога во јавноста испливале фотографии и пораки меѓу ЈК и Огљен Врањеш не стивнуваат, но Јелена и Душко уживаат со ќерките во Дубаи.

Јелена на Инстаграм споделила видео,а утрово и фотографии со сопругот Душко и ќерките на појадок во луксузен хотел во Дубаи.

Душко Тошиќ пред само еден ден објавил на Инстаграм како изгледа апартманот во Дубаи во кој престојува, со што изгледа дека дошло време брачниот пар да посвети внимание на себе и семејните моменти.

Имено, како што пренесуваат белгратските медиуми, тие најавиле дека сакаат некое време да се тргнат од се што им се случиило откако исплива по*но аферата со Јелена и Врањеш која одекна во регионот и да се посветат на самите себе.

1

Најчитани вести