Јелена Карлеуша вчеравечер на настап во Белград се појавила во прилично шокантно издание, иако од неа се е очекувано и нормално. Била облечена во бело трико од лентички кое едвај и го покривало телото. Па многумина се прашувале дали воопшто носи гаќички. 

За сето време заводливо играла, а публиката, особено машкиот дел, буквално не можеле да одвојат очи од неа. 

За време на настапот на сцената друштво и правеле танчари, но и нејзините финалисти од Ѕвездите на Гранд. Така пеела со Мартинијан Кириловски, Филип Пецовски, како и Катарина Јовановиќ и Милица Чикариќ. 

 

3

Најчитани вести