Дваесетгодишно момче било нападнато во скопската населба Илинден. Како што информира МВР, изутринава во 1,45 часот С.Н (20) пријавил дека околу 1,15 часот пред пекара во населбата Илинден бил физички нападнат од М.Д. Се работи на расчистување на случајот.

извор: Makfax

1

Најчитани вести