(ВО ЖИВО) Прес конференција на Битиќи и Бектеши

14.01.2022
Vesnik.com
(ВО ЖИВО) Прес конференција на Битиќи и Бектеши

Заменикот на претседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи и министерот за економија, Крешник Бектеши ќе одржат заедничка прес конференција.

Проследете ја на следниот линк:

© vesnik.com, правата за текстот се на редакцијата