Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ, ги одушевила своите фанови со својата онјава на Инстаграм.

Имено пеачката закачила слика со опис со кој ги израдувала своите следбеници.

- Бакнеж за мојата надобра публика! Ве сакам – напишала Цеца на својата фотографија, докажувајќи на тој начин дека постојано мисли на своите фанови.

33

Најчитани вести