Откако вереникот ја изневерил, Британката за да му се одмазди спиела со 8 мажи за кратко време.

Сепак, на почетокот на врската сè било сосема поинаку, а таа планирала свадба.

- Имам 25 години и требаше да направам свадба од соништа и да се омажам за прекрасен човек што го познавам веќе седум години - девојчето ја започнува својата исповед.

 - Свадбата ја испланиравме до последниот детаљ, сепак, се појави коронавирусот и мораше да откажеме сè. Закажавме нов термин за следната година, но сепак решивме да продолжиме со предвидената ергенска и моминска забава за да се забавуваме. Планирав да одам во спа, а мојот свршеник, кој има 28 години, замина во паб.

- Следниот ден, една пријателка ми рече дека го видела мојот вереник како се бакнува со друга девојка пред пабот. Бев очајна и се соочив со него. Тој рече дека таа е само негова пријателка и дека тоа не значи ништо. Се обидов да заборавам сè, но потоа го видов како се држи за рака со истата девојка во трговскиот центар. Истрчав до нив, се скарав со него и ја откажав венчавката - објаснува таа и продолжува:

- Се обидов да ја ублажам тагата со излегување со пријателите. Минатиот месец, кога излегов по втор пат, ми пријде 19-годишно момче и почна да флертува со мене. Бев поласкана и имавме секс на задното седиште во неговиот автомобил. Една недела подоцна, го сторив истото со друг човек.

- Досега имав секс со осум мажи, а немам видено ниту еден од нив после тоа. Но, најтажно од сè е што мојот свршеник, кој е во врска со колешка од работа, и понатаму доаѓа да ме бара поради секс - таа е искрена Британка.

- Тој секогаш успеваше да ја намали мојата самодоверба и не знам како да му се спротивставам. Моите пријатели ме советуваат да се ослободам од него, но јас сепак планирам да се омажам за тој човек и имаме заедничко минато – вели оваа Британка.

Најчитани вести