Ким Кардашијан е фотографирана како излегува од врвот на џиновска торта во чудна фотосесија, за нејзиниот 40-ти роденден.

Без разлика на годините, Ким изгледа совршено и без брчки. Додека позираше пред камерата, идејата била да изгледа како свеќа која се појавува од горниот дел на џиновска торта.

Ѕвездата не остави многу простор на фантазијата, облечена во бикини и проѕирни панталони.

Ким ги остави со „отворена уста“ обожавателите со видеото направено позади сцена што го објави на стори на Инстаграм со кое ги почасти нејзините 190 милиони следбеници.

Со снимањето требаше да се направат промотивни фотографии за нејзината нова линија со производи за убавина „KKW“, по повод нејзиниот 40-ти роденден, кој е 21-ви октомври.

Најчитани вести