Мртов маж најден на паркинг во Ново Лисиче

Денеска во 17:15 часот на паркингот кај стара последна 5ка во населбата Ново Лисиче е пронајдено тело на мртов маж, пренесува Телма.

Пилицијата е на терен и се чека крим техника да извши увид, мажот е пронајден зад автомобил, а според првичните сознанија станува збор за жител на соседната зграда.

Засега нема официјални информации за причината за смрт...

Поврзани

Најнови вести

Коментари