Куче каснало 34-годишна жена во Кисела Вода

34-годишна скопјанка била касната од куче скитник во Кисела Вода. Како што информира МВР, изутринава во 9.00 часот во Полициската станица Кисела Вода, С.З.(34) од Скопје пријавила дека на улица „Михаил Чаков“ била касната од куче скитник во пределот на левата натколеница.

извор: Makfax

Поврзани

Најнови вести

Коментари