Протече снимката од сообраќајната несреќа на Џорџ Клуни (видео)

После веста во која се избурка цел свет, откриени се страотни детали.

Веста дека познатиот глумец Џорџ Клуни доживеал сообраќајна несреќа го вознемири светот. Познатиот глумец веднаш е префрлен во болница, а деталите за неговиот удес не се многу ознати на јавноста.

Клуни престојува на Сардинија со својата жена Амал и нивните близнаците .

Познатиот глумец на Сардинија престојува поради снимање на мини ТВ серија "Catch 22".

И додека неговите фанови очекуваат новости за неговото опоравувањ, во јавноста протече снимка на која точно се гледа како Клуни удара со мотор во камионн. Возачот на автомобилот му помогал додека ја чекале брзата помош.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари