Нивес Целзиус ја подгрева и онака високата температура (ФОТО)

Нивес Целзиус одлучи уште малку да се одмори, па со сестра си отпатува за Грција, каде заедно уживаат во морето и ноќните забави.

Како и секогаш, пејачката и актерка мисли на своите следбеници, па редовно ги чести со секси фотографии.

Првин се пофали со фотографија од своите бујни гради, а нејзините обожаватели посебно ги заинтригира задникот на нејзината сестра, на која Нивес ја навали главата.

 

 

Ja super, a vi ?? #athens #glyfadabeach #greece?? #sisters

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) onAug 4, 2018 at 9:55am PDT

Поврзани

Најнови вести

Коментари