ИСПОВЕД: Мајк Тајсон ја раскажува како ја затекнал сопругата во кревет со Бред Пит

Светски познатиот боксер Мајк Тајсон во едно телевизиско шоу раскажа една необична случка од својот приватен жвиот. 

Додека траела бракоразводната процедура Тајсон ја фатил својата сопруга во кревет со позната холивудска ѕвезда.

Во 1989 година Мајк Тајсон ја затекнал својата поранешна сопруга Робин Гивнес во кревет со актерот Бред Пит.

Во продолжение погледнете го видеото...

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари