И камен ќе заплаче: Брена се прости од Милена Дравиќ, снимката ги растажи сите (видео)

Смртна на Милена Дравиќ го погоди цел Балкан. Познати личности се простуваат од филмската дива.

Лепа Брена на Инстаграм објавила снимка каде пеачката ја изведува песната "Песна на народот", во кадар со неа се Милена Дравиќ и Драган Николиќ.

Во спотот се Драган кој ја смирува Милека која плаче од кромидот кој го сече.

 
 
 
View this post on Instagram

RP Mileni Dravic?

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) onOct 14, 2018 at 2:24am PDT

 

Брена со овој гест ги погоди своите следбеници и фанови.

Поврзани

Најнови вести

Коментари