ХИТ ВИДЕО: „МекДоналдс“ во згарадта на МПЦ кај ГТЦ (ВИДЕО)

Видеото објавено пред 13 часа предизвика бура на коментари и вирална реакција на социјалните мрежи.

„Фчерашни" се надминаа себе:

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари