Годините сепак се важни: Се оженил со дури 6 децении помлада девојка, а се разведуваат заради грозна причина

Иван Краско, 87, актер од Русија, се разведува од неговата шеесет години помлада жена, модел Натали Краско.
Причината за прекинот е, тврди, фактот што Натали одбива да има секс поради страв дека ќе остане бремена.


Иван, кој има околу 140 улоги во руски филмови, силно сака дете со неа, но младиот модел не сака да слушне за тоа.

- Не сакам да станам самохрана мајка. Да се има дете е голема одговорност, а ние дури и немаме сопствен стан - рече Натали.

Парот се венчал во 2015 година, и оттогаш живеат со внукот на Иван Кирил.
Краско има три сина и две ќерки од претходните бракови.

Поврзани

Најнови вести

Коментари