Емилија Розман топлес на плажа: Поранешната Мис Македонија никогаш пожешка (Фото)

Поранешната Мис на Македонија, Емилија Розман, деновиве ужива во Монте Карло. Таа на социјалните мрежи објави како ужива на плажите.. Имено манекенката која неодамна победи на изборот за Мис интернационал туризам во Бугарија, своите обожаватели ги почести и со една топлес фотографија на која го покажа извајаното тело.

Во продолжение погледнете ја фотографијата ....

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари