БОЛЕН РАЗВОД: Се развел, па тетоважата од бурмата ја вадел на ужасен начин (ВИДЕО)

Размислете пред да кажете "ДА"

На популарната страница на Фејсбук "Гангстер ваннабе" видео во траење од 11 секунди беше објавено во петокот наутро. Тоа покажува како неодамна разведен човек го отстранува тетовираниот прстен.
Додека неговите пријатели го држат, друг човек буквално му ја гори тетоважата со жешко железо.

Во видеото, човекот вика, урла од болка, и на крајот може да се види како му го полеваат прстот со вода. Видеото е, наводно, снимено во Нов Зеланд, пишува Daily Mail.

Поврзани

Најнови вести

Коментари