Апасиев: Коа дојдоа на власт, ДИЗЕЛОТ беше 44 денари. Од ноќеска ќе биде скоро 70

Коа дојдоа на власт, ДИЗЕЛОТ беше 44 денари... Од ноќеска ќе биде скоро 70 ;) Свака част мајстори! - напиша на ФБ професорот Димитар Апасиев коментирајќи го најновото поскапување на горивата, кое почнува на полноќ.

 

Поврзани

Најнови вести

Коментари